LiveZilla Live Help

سرویس LAMP

: LAMP (Linux , Apache , Mysql ,Php )  نصب و راه اندازی سرور های وب با استفاده از

این سرویس مناسب افراد و شرکت هایی میباشد که قصد دارند بالاترین میزان عملکرد و امنیت را در سرور خود تجربه کنند.
در این سرویس کلیه ی سرویس دهنده های مورد نیاز وب نظیر اف تی پی , دیتابیس , وب سرور , DNS , فایر وال و .. بر روی سرور نصب ، کانفیگ و بروز رسانی میگردد .وب سرور های مورد استفاده عبارتند از Apache  , Nginx که با توجه به نیاز مشتری ، وب سایت و سخت افزار سرور انتخاب و پیکربندی میشوند.
 به صورت پیشفرض یک وب سایت بر روی سرور نصب و راه اندازی میگردد که در صورت درخواست میتوانید وب سایت های دیگری نیز به سرور اضافه نمائید.
همچنین دسترسی داده شده به کاربر ، دسترسی مستقیم به ssh ، کاربر root ، پنل phpmyadmin برای مدیریت و ویرایش دیتابیس ها ,ساخت اکانت ftp میباشد.
در پایان اطلاعات و موارد مورد نیاز برای وب سایت راه اندازی شده نظیر اکانت ftp اکانت ایمیل , اکانت دیتابیس و .. نیز به کاربر ارائه میگردد.

هزینه این سرویس با توجه به متغیر بودن نیاز مشتری و پیکربندی های مورد استفاده وب سایت از 150 هزار تومان به بالا میباشد که برای آگاهی از هزینه این سرویس میبایست قبل از سفارش با متخصص بخش لینوکس مجموعه ایران کانفیگ مشاوره و گفتگو نمائید. اطلاعات مورد نیاز برای تماس مستقیم با متخصص بخش ؛ درقسمت تماس با ما موجود میباشد.